Настройки Joomla

Bir sorunuz mu var? 0533 166 17 02| info@cagoto.com.tr |

Kocaeli Volkswagen ServisiKocaeli Skoda ServisiKocaeli Seat ServisiKocaeli Audi Servisi

Yol Yardım

Kocaeli Yol Yardım

Mekanik Servis

Çağ Oto mekanik servisinde, tüm mekanik bakım ve onarım hizmetleri güvenli, temiz ve teknolojik imkanları geniş bir ortamda sunulmaktadır. Size özel servis danışmanlarımız ve eğitimli uzman teknik kadromuz sayesinde mekanik bakım ve onarımlarda gözünüz arkada kalmıyor.

Düzenli bakım, aracınız için temel gereksinimdir. Aracınızı korumak için, her 10.000 kilometrede bir bakımını yaptırmalısınız.

Düzenli bakımın aşağıdaki konularda büyük faydası olacaktır:

  1. İyi yakıt ekonomisi
  2. Uzun araç &¨mrü
  3. Sürüş keyfi
  4. Emniyet
  5. Güvenilirlik
  6. Garanti kapsamına girmek
  7. Yasal düzenlemelere uygunluk

Aracınız, iyi sürüş ekonomisi sağlayacak ve bakımı ucuza gelecek şekilde tasarlanmıştır. Eskiden ihtiyaç duyulan pek çok bakım, ya artık istenmemekte ya da daha uzun aralıklarla yaptırılmaktadır.
 

Ayrıca aracınızın daha uzun ömürlü olması için her 6 ayda bir yağ değişimini ihmal etmeyiniz.

 

Servis için nereye gitmeli?

Aracınızı, en sağlıklı servis hizmeti için Çağ Oto'ya getirebilirsiniz.

Çağ Oto teknisyenleri, iyi eğitim görmüş uzmanlardır. Ayrıca teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla en son servis bilgilerini alır . Hizmet verdiğimiz tüm araç modellerini sizin aracınız yoluyla değil, daha önceden aldıkları eğitimler sırasında tanırlar.

Çağ Oto, özel takımları ve diğer servis ekipmanları için büyük yatırımlar yapar. Bu durum, onarımların daha iyi ve daha ucuza yapılmasını sağlar. Çağ Oto, aracınızın bütün programlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve servis garantisi kapsamında hizmet sunar.

Mekanik Servis